Delux Oda

Şık bir dekora sahip olan Deluxe Oda’nın cumbalı penceresi şehir ve havuz manzaralıdır. Odanın benzersiz ortamında panoramik gün doğumu ve batımı da seyredilebilir olup odada çift kişilik king size yatak mevcuttur. Deluxe odalarımız, farklı renk ve tonlarda dekore edilmiştir. Odada lcd uydu tv, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, minibar, ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Deluxe odalar 2. katta bulunmaktadır.

Çift Kişilik Balkonlu Oda

El yapımı mobilyalarla döşenmiş olan çift kişilik odamızda, lcd uydu tv, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, minibar, ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Odada çift kişilik king size yatak mevcuttur. Oda dekorasyonunda mavi rengin tonlarına yer verilmiştir. Oda, bahçe, havuz ve Alaçatı manzarasına sahiptir. Çift kişilik balkonlu odalarımız 1. katta yer almaktadır. Bu odanın havuz manzaralı geniş bir balkonu da vardır.

Çift Kişilik Standart Oda

Alaçatı köy konseptine uygun olarak tasarlanmış ve el yapımı mobilyalarla döşenmiş olan çift kişilik odada lcd uydu tv, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, minibar, ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Odada çift kişilik king size yatak mevcuttur. Oda dekorasyonunda mavi rengin tonlarına yer verilmiştir. Oda bahçe ve havuz manzarasına sahiptir. Çift kişilik standart odalarımız 1. katta yer almaktadır. Bu odanın havuz ve bahçe manzaralı Fransız bir balkonu vardır.

Ekonomik Oda

-1. katta yer alan çift kişilik odada lcd uydu tv, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, minibar, ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır.
Odada çift kişilik king size yatak mevcuttur. Oda dekorasyonunda pembe rengin tonlarına yer verilmiştir. -1 katında yer alan bu odada tavan kısmında aydınlatma ve havalandırma penceresi bulunmaktadır.

Standart İki Ayrı Yataklı Oda

El yapımı mobilyalarla döşenmiş olan çift kişilik odada lcd uydu tv, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, minibar, ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Odada iki adet tek kişilik yatak mevcuttur. Oda dekorasyonunda mavi rengin tonlarına yer verilmiştir. Oda, bahçe, havuz ve Alaçatı manzarasına sahiptir. Standart iki ayrı yataklı odalarımız 2. katta yer almaktadır. Bu odanın havuz manzaralı geniş bir balkonu da vardır.